Terug naar Verslagen leden

2023-10-18 - Ledenvergadering in Winschoten

Gepubliceerd op:
2023-10-18 - Ledenvergadering in Winschoten

Op woensdag 18 oktober vond er bij de Stichting Oud Brandweermaterieel Winschoten onze ledenvergadering plaats.

Helaas warenj twee van onze leden niet in de mogelijkheid om te komen, de overige deelnemers aan deze vergadering werden ontvangen met koffie en gebak. Dit laatste was ter ere van het feit dat onze gastheer de dag ervoor zijn 20-jarige jubileum had gevierd. Op korte termijn krijgen alle leden een verslag van deze vergadering toegezonden. 

Bekijk ook

2023-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics

2023-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics
Het laatste weekend in november is traditiegetrouw voor de oldtimerbeurs Eelde Classics gereserveerd. Ook dit jaar waren wij te gast in het Flowerdome te Eelde. 
 

2022-11-27 - Eelde Classics was weer een succes

2022-11-27 - Eelde Classics was weer een succes
Tijdens het laatste weekend in november is bijna een traditie geworden dat wij aanwezig zijn in Flowerdome te Eelde om deel te nemen aan de oldtimerbeurs Eelde Classics. Helaas waren de laatste twee jaren wegens corona uitgevallen maar dit jaar was het weer feest.
 

2022-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics

2022-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics
Het laatste weekend van november is een traditie weer opgepakt, deelname aan de oldtimerbeurs "Eelde Classics" in Flowerdome te Eelde.