Terug naar Verslagen leden

2022-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics

Gepubliceerd op:
2022-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics

Het laatste weekend van november is een traditie weer opgepakt, deelname aan de oldtimerbeurs "Eelde Classics" in Flowerdome te Eelde. 

Evenals de laatste editie (2019) was onze stichting met diverse leden en vrienden te vinden op deze oldtimerbeurs. Hal K3 was weer het domein van het rode rollende erfgoed, oftewel de brandweer oldtimers. 

Deze editie waren wij met zestien voertuigen aanwezig, het leuke was dat "maar" vijf voertuigen ook op de vorige beurs stonden. In de aan dit artikel gekoppelde fotoalbum kunt u een impressie zien van onze aanwezigheid.

 

Tekst & foto's: Dirk Jobing

Bekijk ook

2022-11-27 - Eelde Classics was weer een succes

2022-11-27 - Eelde Classics was weer een succes
Tijdens het laatste weekend in november is bijna een traditie geworden dat wij aanwezig zijn in Flowerdome te Eelde om deel te nemen aan de oldtimerbeurs Eelde Classics. Helaas waren de laatste twee jaren wegens corona uitgevallen maar dit jaar was het weer feest.
 

2022-11-05 - De kalender 2023 komt eraan

2022-11-05 - De kalender 2023 komt eraan
Hij komt er weer aan, onze kalender voor het komende jaar. Evenals afgelopen jaar hebben wij in samenwerking met Stichting Oud Brandweermateriaal Winschoten de kalender uitgegeven.
 

2022-01-08 - Nieuwe aanwinsten voor het Brandweermuseum in Sappemeer

2022-01-08 - Nieuwe aanwinsten voor het Brandweermuseum in Sappemeer
Zaterdag 8 januari zijn Marc Bakker en Sijtze Aaldring van Brandweermuseum Hoogezand – Sappemeer afgereisd naar Haaksbergen.