Terug naar Verslagen leden

2021-10-17 - Modificatie "nieuwe" achteras Chevrolet Haren

Gepubliceerd op:
2021-10-17 - Modificatie "nieuwe" achteras Chevrolet Haren

De achteras van de Chevrolet van Haren was aan vervanging toe, een "nieuwe" achteras werd gevonden in Amerika. Na maanden vertraging door Corona en het transport via het schip is de as aangekomen in Haren. 

Er was is kleine tegenvaller, de bevestigingspunten voor het chassis zaten net even op een andere plaats. Dit betekende dat deze as moest worden gemodificeerd, de voorzitter van de Harense stichting Reint Flanderijn vond een oud collega bereid om dit op zich te nemen.

Afgelopen weekend werd de as in de werkplaats van de brandweerkazerne aan de Sontweg in Groningen onder handen genomen, binnenkort wordt de as onder de Chevrolet geplaatst. 

 

Foto's: Reint Flanderijn

Foto's

Bekijk ook

2023-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics

2023-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics
Het laatste weekend in november is traditiegetrouw voor de oldtimerbeurs Eelde Classics gereserveerd. Ook dit jaar waren wij te gast in het Flowerdome te Eelde. 
 

2023-10-18 - Ledenvergadering in Winschoten

2023-10-18 - Ledenvergadering in Winschoten
Op woensdag 18 oktober vond er bij de Stichting Oud Brandweermaterieel Winschoten onze ledenvergadering plaats.
 

2022-11-27 - Eelde Classics was weer een succes

2022-11-27 - Eelde Classics was weer een succes
Tijdens het laatste weekend in november is bijna een traditie geworden dat wij aanwezig zijn in Flowerdome te Eelde om deel te nemen aan de oldtimerbeurs Eelde Classics. Helaas waren de laatste twee jaren wegens corona uitgevallen maar dit jaar was het weer feest.